باتری اطلس
باتری سمند
آوریل 19, 2021
صبا باتری
باتری هایما
آوریل 19, 2021

باتری دنا

صبا باتری

باتری اطلس ، صبا باتری

  • باتری دنا : ایران خودرو پس از عرضه خودرو های ملی سمند ، سورن و رانا ، اقدام به تولید خودرویی جدید با نام دنا نموده است . دنا نشانگر خلاقیت ، توانایی و خودباوری متخصصان ایران خودرو  در طراحی خودرویی به روز و مدرن برای پاسخ به انتظارات نو و سلایق متنوع ایرانیان است .
  • ایران خودرو در آذر سال ۱۳۸۸، پروژه‌ای را با نام (NX7) تعریف کرد که طی آن طراحی محصولی جدید از خانواده خودرو ملی برای پوشش بازه بالاتر قیمتی تعریف شد. هزینه طراحی دنا در سال ۱۳۸۸ ، ۶۰ میلیارد تومان بوده است. ایران‌خودرو به قصد حفظ بازار فروش خود اقدام به طراحی دنا برپایه پلتفرم سمند که در واقع همان پلتفرم پژو ۴۰۵ است نمود. دنا در بخش‌های فنی مانند سیستم‌های الکترونیکی ، سیستم تعلیق ، سیستم سوخت رسانی ، موتور و گیربکس کاملا با سمند یکسان است اما به گفته ایران‌خودرو دنا در بخش شاسی و بدنه نسبت به سمند تغییراتی داشته است.
  • ایمنی مطابقت با استانداردهای ایمنی تصادف از پهلو و جلو است . مجهز به کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو می باشد . همچنین مجهز به کمربندهای ایمنی سه نقطه‌ای جلو و عقب با پیش کشنده و محدودکننده نیرو–جلو می باشد .

  • باطری فابریک دنا ،  66 الی 74  آمپر می باشد .

 

  • باتری دنا پلاس : خودروی جدید ایران خودرو و نسخه پر آپشن دنا معمولی است . از نظر ظاهری بروزتر شده و در سال 95 دنا پلاس به بازار خودرو معرفی شد . این خودرو مدل فیس لیفت شده ماشین سمند است که در قالب لوکس تر و مدرن تری به بازار عرضه می گردد.

  • باطری فابریک دنا پلاس 66 آمپر می باشد .

نوین باتری : نمایندگی انحصاری برند اطلس – باتری اطلس در سراسر کشور و نمایندگی رسمی صبا باتری ، برنا ، جگلاین ، آسا و پوما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *