صبا باتری
باتری پژو
آوریل 19, 2021
صبا باتری
باتری دنا
آوریل 19, 2021

باتری سمند

باتری اطلس

باتری اطلس ، صبا باتری

  • باتری سمند : پس از رشد صنعت خودروسازی در کشور کره که تقریباً همزمان با ایران آغاز به فعالیت نموده بود، تقاضای طراحی و تولید خودرو در افکار مردم ایران زیاد شد؛ نخستین بار در اوایل دهه هفتاد شمسی، طرح خودروی ملی در سازمان‌های رسمی کشور از جمله مجلس شورای اسلامی، وزارت صنایع سنگین وقت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مطرح گردید. سمند دقیقا 3 سال قبل از خداحافظی ایرانخودرو با پیکان ، شاهد ورود سمند به بازار کشورمان بودیم . این خودرو همچنان یکی از پر فروش ترین خودرو های داخلی است . سمند اولین خودرویی بود که یک خودرو ساز داخلی ، صفر تا 100 ساختش را مدیریت می کرد . به همین دلی به آن اولین خودروی ملی لقب دادند که به تولید انبوه می رسید .

  • باطری فابریک سمند 66 آمپر می باشد که تا 74 آمپر نیز جواب می دهد .

 

 

 

  • سمند سورن : اوایل دهه 80 شمسی را می توان روزهای اوج ایران خورو و برای توسعه پژو سمند دانست . در سال 86 سورن به عنوان اولین فیس لیفت راهی بازار شد . علاوه بر تغییرات ظاهری در چراغ ها و همچنین در سپر ها و جلو پنجره ، سورن ترمز های قدرتمندتری دارد و برخی اصلاحات فنی نیز در آن صورت گرفته است .

  • باتری سمند سورن 66 آمپر می باشد ولی بعلت توانایی دینام خودرو و تفتوت اندک در اندازه باتری های 66 و 74 آمپر می توانید از این باتری ها نیز استفاده کنید .

 

نوین باتری : نمایندگی انحصاری برند اطلس – باتری اطلس در سراسر کشور و نمایندگی رسمی صبا باتری ، برنا ، جگلاین ، آسا و پوما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *